Hakkımızda

+10

Eğitimli Çalışan

Hakkımızda

402

Randevu (2020 YILINDA)

Hakkımızda

5350

Tedavi Edilen Hasta

Hakkımızda

24

Yıllık Tecrübe

hayat-ozon

Hayat Ozon

Hayat Ozon olarak küçük dokunuşlarla hayatınıza sağlık, güzellik ve mutluluk alanlarında katkı sunmayı hedefliyoruz:

  • Bağışıklık sisteminizi, dolaşım sisteminizi, metabolizmanızı düzenleyen; her hücremize nefes aldırarak ve antiaging etkisi gibi birçok fayda sağlayan Ozon Tedavisi,
  • Kilo vermek isteyip diyet yapmakta zorlananlar, aynı zamanda bu konuda ilaç ya da herhangi bir kimyasal madde kullanmak istemeyip doğal yollardan zayıflamayı tercih edenler için Biorezonans tedavisi ile zayıflama programımız,
  • Sigara, alkol ya da bağımlılık yapan herhangi bir maddeyi ilaç kullanmadan ve zorlanmadan bırakmak istiyorsanız yine Biorezonans ile Bağımlılık Tedavisi programımız yardımıyla hayatlarınızın küçük bir bölümüne dokunarak uzun vadeli dostluğunuzu ve memnuniyetinizi amaçlıyoruz.

Hakkımızda

Dr. Zeynep Cingü Meriç

1975 Malatya doğumlu Dr. Zeynep Cingü Meriç; İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

1997 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra Aksaray, Niğde ve Malatya’da çeşitli hastanelerde görev yaptı. 2004-2005 yıllarında İnönü Üniv. Tıp Fak. Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi A.B.D.’da eğitim aldıktan sonra İstanbul’a gelip ozon tedavi, yara tedavileri, medikal estetik, sağlık kuruluşları ruhsatlandırma danışmanlığı konularında çalışmıştır.

Birçok özel sağlık kuruluşunda kurucu hekimlik ve hekimlik görevi yapan Dr. Zeynep Cingü Meriç; medikal estetik, dermokozmetik, ozontedavisi konularında birçok eğitim, seminer ve toplantıya katılmıştır. 2012 yılından bu yana kendi muayenehanesinde ozon tedavi, yara tedavileri, medikal estetik uygulamaları yapmaktadır.

Hakkımızda