0 (216) 909 20 71

Sosyal Medyada Biz}

EndyMed 3Deep RF (Altın İğne)

Çağımız insanı için iyi ve genç görünmek artık güzel, modaya uygun ve tertipli giyinmek kadar önemlidir. Pürüzsüz bir cilt, daha az kırışıklık, daha az selülit, sıkı bir vücut kadın-erkek, genç-yaşlı hemen herkesin istediği özelliklerdir. Bununla birlikte günümüzün meşgul yaşamlarında ise zaman çok değerli bir metadır.

EndyMedPRO

3 Deep RF teknolojisi ile zamanı optimize ederek; basit, hızlı ve ağrısız bir tedavi süreci ile; maksimum sonuç, hızlı görünür iyileşme ve uzun ömürlü sonuçlar elde edilmektedir.

EndyMed 3Deep RF tedavileri cildi sıkılaştıran ve kırışıklık görünümünü azaltan vücudunuzun doğal kollajen yenileme sürecini uyarır.

EndyMed tescilli 3Deep ™ teknolojisi, güvenli ve etkili bir, faz kontrollü radyo frekans enerjisidir. 3Deep RF profesyonel cilt tedavi cihazlarının evriminde son nesli temsil etmektedir. Cihaz üstteki epidermis korurken cildin derinliklerine kontrollü ısı dağıtımını sağlar. Estetik operasyonlara alternatif, Amerika da son zamanların en çok tercih edilen teknolojilerinden biridir.Bu son trend tedavi ile cildinizi tamamen amaliyatsız ve acı duymadan onlarca yaş gençleştirebilirsiniz.

Endymed 3 DEEP + FSR ciltteki sarkmaları gidermede, kırışıklık, sivilce, yara izi ve çatlakların tedavisinde kullanılır. 2-4 haftalık aralıklarla 30-50 dakikalık en az 2-3 seans yapılmaktadır. Uygulamanın akabinde ciltte hafif bir kızarıklık dışında kabuklanma ve soyulma yaşanmaz. Bu da Endymed 3 DEEP teknolojisinin güneşten korunarak yaz aylarında bile kullanılmasına olanak verir.

3deep-cell-1

3deep-cell-2s

3deep-cell-4

Cildin 1-3 mm altına ablasyon ve cilt yenileme esasına dayanan kollagen sentezini arttırarak cildin yenilenmesini sağlar. Yüz ovalini yeniden yapılandırır , gıdı sarkması ve çene yanlarındaki sarkmaları gidermede oldukca etkilidir.

Vücut ve yüz bölgelerinde kullanılan toplam 5 başlığa sahiptir:

Vücut Şekillendirme
Vücut Sıkılaştırma
Yüz Sıkılaştırma
Cilt soyma Fraksiyonel
İntensif RF Microneedle Tedavisi (Altın iğne)

Kullanıldığı alanlar:

Yüzde ince derin kırışıklık tedavisi
Akne yara izi tedavisi
Leke tedavisi
Cilt pürüzleri, genişlemiş por tedavisi
Gıdı sarkmaları, boyun çizgileri, dekoltedeki kırışıklık ve gevşeklik tedavisi
Gözkapağı sarkması tedavisi
Kılcal damar tedavisi
Lenf dolaşımında ve drenajında düzelme
Yağ hücrelerinin küçülmesi ve azalması
Kol sarkmalarının toparlanması
Bacak ve bacak içi sarkmalarının toparlanması
Bölgesel incelme ve sıkılaşma
Karın bölgesinde incelme ve sıkılaşma
Liposuction öncesi ve sonrasında gevşemiş deri dokusunu sıkılaştırma
Cilt yüzeyinin gergin, sıkılaşmış ve pürüzsüz bir hal alması
Selülit tedavisi

 

10-before_big 10-after_big

14-before_big 14-after_big

19-before_big 19-after_big

EndyMed 3Deep tedavisi sırasında ne beklersiniz?

İşlem sırasında, derin cilt tabakaları giderek ısınır ve cilt yüzeyi sıcaklığı sürekli izlenir ve yaklaşık 40 ° C’de (sıcak duş sıcaklığı) kalır. Alanın büyüklüğüne bağlı olarak, EndyMed 3Deep tedavisi 30-45 dakika arasında sürebilir ve hiçbir yan etkisi yoktur, ağrısızdır.

EndyMed 3Deep tedavisinden hemen sonra ne beklersiniz?

Hemen tedavi sonrasında tüm rutin faaliyetlerine devam edebilir. Tedavi alanının hafif kızarıklık tedaviden sonra birkaç saat için fark olabilir.

Sonuç görmek için kaç seans gereklidir?

Uzmanlar özel estetik hedeflerinize ulaşmak için bir iki hafta aralıklarla uygulanan altı seansa kadar tedavi tavsiye eder. Ciltteki iyileşme giderek tedavi boyunca giderek artar ancak ikinci tedaviden sonra farkı hissedersiniz. Daha sıkı ve doğal görünümlü bir cilde sahip olunur. Ciltteki kademeli iyileşme seansların tamamlanmasından sonra da devam edecektir.

Tedavinin kalıcılığını arttırmak için ne yapılmalı?

Dengeli bir diyet, uygun egzersiz programı ve sağlıklı yaşam uzun süre elde edilen etkileri korumak için yardımcı olacaktır.

15.869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN