0 (216) 909 20 71

Sosyal Medyada Biz}

Radyofrekansla Genital Estetik

Türkiye’de özellikle çoklu doğumlar nedeni ile vajinal bölgede yaşanan gevşeklik ciddi sıkıntılara neden oluyor. Kadınların belli bir yaştan sonra cinsel hayatlarını kalitesiz hale dönüştüren bu gevşeklik jinekolojik problemlere yol açıyor. Özellikle doğum yapmış kadınların büyük bir kısmında görülen bu problem cinsel yaşamın yanında jinekolojik sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Vajinal gevşeme ve bunun beraberinde getirdiği problemler, kadınları mutsuz ediyor. Ancak bu sorunlardan ameliyatsız olarak kurtulmak mümkün.

Radyofrekans tedavisi ile vajinal düzeltme tedavisi, son yıllardaki en yeni tedavi protokolüdür. Radyofrekans tedavisinde uygulama hiçbir girişimsel işlem gerektirmez. Bu nedenle ağrısız ve tamamen komplikasyonsuz bir tedavidir.

Vajina kanalına uygulanan Radyofrekans işlemi ortalama 30 dakika kadar süren, uygulaması son derece basit ve ağrısız bir işlemdir. Bu nedenle anestezi gerektirmez. İşlem sırasında enjeksiyon, kesi veya herhangi bir cerrahi işlem yapılmaz. Vajinayı açan spekulum kullanımına gerek yoktur. Bu da konfor yönünden önemli bir avantajdır. Vajina içi radyofrekans cihazı ‘vajina girişini sıkılaştırmak’ amacıyla uygulanır. Böylelikle cinsel ilişki sırasında hazzı, hissiyatı arttırmak ve orgazm fonksiyonunu sağlamak / kolaylaştırmak amaçlanmaktadır. İşlemden 7 gün sonra cinsel ilişkide bulunmak serbest. Vajinal giriş kısmının daraltması ve sıkılaşması erkek partner tarafından da hissedilebilmektedir.

İşlemden 2-3 hafta sonra etkinlik hissedilmeye başlanır. Sıkılaşma ve haz artışı etkisi işlemden 1 ay sonra hem kadın hem de erkek eşte belirgin hale gelmektedir.

Vajina içinde genişleme, ilişki sırasında his kaybı (his kaybı partner tarafından da ifade ediliyor olabilir), ilişki sırasında hiç orgazm olamama veya orgazm olmada güçlük gibi sorunlar yaşayan kadınlar başta olmak üzere, cinsel haz ve tatminini arttırmak isteyen herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Vajinal sıkılaştırma üretrayı da pozitif etkileyeceği için idrarını tutamayan; öksürünce, hapşırınca, kahkaha atınca idrarını kaçıran kadınlar için son derece mutluluk verici ikinci bir sonuç doğurmaktadır. Sıkılaşan genital bölge sayesinde idrar kontrolü de kolaylaşmaktadır.

1.231 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN